1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypaleniem AC3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dominik8, Luty 6, 2016.

1. dominik8

dominik8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam konsolę Xbox 360 i już od dłuższego czasu wypalam gry przy pomocy iHAS'a oraz tego poradnika http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-pod-lt-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3.78079/ (używam obu metod, tzn. ustawień dla płyt MKM-001-00 i dla MKM-003-00. Chociaż używam wyłącznie płyt MKM-003-00). Jak dotąd wszystko szło dobrze, czasem miałem problemy z paroma grami, ale wynikały one głównie z tego, że zapominałem wykonać pewnych czynności przed nagrywaniem. Wszystkie gry nagrane tymi metodami jak dotąd działają bez zarzutu.

Przyszedł na nagranie Assassin's Creed 3 i mam problem. 3 rożne obrazy tej gry przepuszczałem przez abgx. W przypadku dwóch pojawiło się coś takiego:

Pierwszy obraz wypaliłem na te swoje dwa sposoby. W obu przypadkach po włożeniu płyty do konsoli napęd próbował odczytać płytę, a po chwili pojawiał się komunikat o ''nierozpoznawalnym formacie''. Poszperałem trochę w necie i znalazłem wzmiankę o tym, że ten żółty napis w niczym nie wadzi, więc postanowiłem wypalić grę jeszcze raz. Tym razem wziąłem drugi obraz gry, lecz z tym samym napisem. Po wypaleniu oczywiście w konsoli ten sam błąd.
    Podczas wypalania każdej z trzech płyt pamiętałem o każdej instrukcji z poradnika (zrobiłem wszystko tak jak przy wypalaniu np fify 16, która mi działa).
    Moje pytanie jest takie, czy ten obraz nadaje się do wypalenia? Jeśli tak to jak to zrobić, żeby nie zepsuć sobie kolejnej płyty.

Teraz przypadek trzeciego obrazu. Początkowo byłem zadowolony, wszystko w abgx'ie było ok, nie było żadnych żółtych napisów przed weryfikacją i nagle taki napis napotkałem po jej zakończeniu:

Tego obrazu już nawet nie próbowałem wypalać.
    Dodam, że mam konsolę podłączoną do internetu, a przeczytałem gdzieś, że po graniu online w gry z takim obrazem jak ten powyżej (z czerwonym napisem) można zostać łatwo wykrytym.

Wszystkie gry tutaj przedstawione są w wersji PL. Jeśli ktoś wie jak wypalić to normalnie, żeby dało się pograć lub ma być może dostęp do lepszego obrazu to prosiłbym o pomoc.

Ostatnia edycja: Luty 6, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum