1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wypaleniem fable 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shade4, Wrzesień 8, 2012.

1. Shade4

Shade4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wwa
    Mam taki problem , przy wypalaniu gry fable 3 (inni mowią , że im ten ******* działał...) mam taki problem :

http://www.iv.pl/images/80988364053863468970.jpg

już poszła trzecia płyta i ciągle to samo , jakies sugestie panowie :/ ?

Pare dni temu na tych samych plytach i tej samej nagrywarce nagralem Fife12 , sleeping dogs i wszystko dziala ;p

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

@Seth ok , sorki

@Wafel23
    Nagrało 100% i leci drugi raz :p Wiec chyba to weryfikacja ;p

Ustawienia jakieś jak w poradniku , ale jak mowilem reszta gier działa tylko z tym mam problem jak na razie ..

@Ps.
    Nie anulowalem tego nagrywania i ciagle czekam , da rade coś zrobić jeszcze :(?

Nie mam dysku twardego ^^

A do mp3 trik to musze skopiowac na pena folder AUDIO-TS tak ? Tylko , ze jest on pusty

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jakies ustawienia pod imageburnem robiles , widze ze zwykla nagrywarka , błąd masz przy weryfikacji czy podczas nagrywania wywala ?
    jak już wywaliło bład to nic nie zrobisz plyta powinna ruszyc na konsoli jedynie bedzie problem z wrzuceniem jej na twardy wiec musisz zobaczyc i pewnie trick mp3 jakby coś :) luknij ustawienia i podnies bufor itp

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum