1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypaleniem Far Cry 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Turin, Styczeń 2, 2013.

1. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mam problem z Far Cry'em 3. Zmarnowałem już z 6 płyt. Wypalam wersję od X360CLUB. Obraz przepuszczony przez abgx, wypala się w imgburn i przechodzi weryfikację jednak w czasie instalacji na hdd konsoli zawsze przy 47% wyskakuje komunikat o przetarciu szmatką. Próbowałem już różnych kombinacji z ustawieniami imgburna, pobierałem od nowa obraz, wgrywałem od nowa fw, używałem BurnerMaxa zamiast fw, jednak cały czas to samo. Przy sprawdzaniu płyty w abgx wyskakuje error przy 50%, tak samo jak sprawdzam w KProbe, to przy 50% PI wykazuje duży skok (podchodzi pod tysiąc). Wygląda jakby był problem z przejściem na drugą warstwę. Pomyślałem, że może iHasa trafil szlag, wypaliłem więc Skyrima i ten działa. Ktoś wie co może być grane? Spróbuję jeszcze nagrać obraz od COMPLEX może to coś da. Oczywiście używam verbatimek MKM-003.

Udało mi się już przejść ponad połowę gry grając z płyty, ale doszedłem już do momentu, w którym przy wczytywaniu wyskakuje komunikat o niemożności odczytania płyty :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    sciagnij inny obraz, far cry 3 smiga bezproblmowo i w dodatku jak masz ihas tez powinien lecieć, sam palilem kopie pl i eng i obie smigaja wraz z weryfikacja

4. Turin

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wypaliłem wersję COMPLEX i ta sama sytuacja. Czyżbym musiał kupić nową nagrywarkę?

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Problem z wypaleniem Far Cry 3

a przepuszczales obraz przez abgx`a?

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 993D za pomocą Tapatalk 2

6. Turin

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak jak wspomniałem w pierwszym poście, zawsze tak robię przed wypaleniem :)

Wczytywanie...

Poleć forum