1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wypaleniem gier. pomocy :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kapa, Maj 12, 2014.

1. kapa

kapa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam lt3.0. Kazda gre zawsze przepuszczam przez abgx'a. Wypalam imgburnem. Gry bez xgd3 wypalam na emtecach i smigaja jak szalone. Xgd3 wypalam na verbatimach wypalarka obslugujaca burnermax payload tool (samsung). Wypala sie bez zarzutu, podczas weryfikacji wyskakuje mnostwo bledow w sektorach... plyta nie instaluje siena dysku oraz podczas ladowania wylacza sie itd. Fifa 14 oraz nba 14 zaistalowaly sie na dysk jednak dzialaly raz lub dwa, a teraz konsola juz ich nie lapie, wyskakuje otworz naped choc plyta jest w srodku. Dodam ze laser jest wymieniony na nowy, prowadnice lasera sa chyba minimalnie zle ustawione, ale xgd2 dzialaja na lajcie oraz wszystkie oryginaly.
    Musze jakos ustawic/konfigurowac wypalarke? Wypalam zgodnie z poradnikiem z tego forum, img burn ustawionu oraz abgx. Co moze byc nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Przy grach xgd3 laser się bardziej wysila, spróbuj nagrać bez weryfikacji i sprawdź czy gra się poprawnie zainstaluje,

4. kapa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz! Kupie dzis plyte i wieczorem wyprobuje bez weryfikacji:)

5. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Być może laser w konsoli nie domaga.

6. kapa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    laser jest nowy i nie był katowany. góra dwie doby gry na nim. rzadko gram niestety :( nie mam dziś dostępu do konsoli, jutro sprawdzę. a ta weryfikacja na pewno wpływa na grę?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrywarka zle nagrala, widzisz to na weryfikacji. Nie moze byc błędów

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

8. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Mi zawsze wywołało błędy przy weryfikacji, aż pewno dnia wyłączyłem i wszystkie gry normalnie instalowałem na dysk nawet te z civ

Wczytywanie...

Poleć forum