1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypaleniem gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Grzesieq99, Luty 14, 2013.

1. Grzesieq99

Grzesieq99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Szukałem sporo i wiem, że było już o tym ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Mam najnowszą przeróbkę na konsoli. Chcę wypalić np grę Kinect Star Wars, ściągnąłem abgx wrzuciłem weavy 3,4,5,6 ustawiłem jak na kilku poradnikach (wszędzie inne ustawienia- próbowałem wszystkich) po przepuszczeniu przez abgxa komunikat Any DVD style corruption was not detected - inny niż powinien być ( z innymi grami to samo) próbuję nagrać przez img burn przy 49% wyskakuje błąd i tak za każdym razem. Czytałem, że nawet przy nagraniu 49% ludziom odpala się giera- mi nie. Wiem, że problem był wałkowany ale czy zanim dostanę bana znajdzie się jakiś cierpliwy człek, który wytłumaczy staremu laikowi jak krok po kroku co zrobić aby nagrać w końcu grę? Nagrywarka GSA H55L ma być chyba inna ale o ile dobrze zrozumiałem to można nagrać ale nie instalować gry na dysku.
    Z góry proszę o wyrozumiałość i dzięki za wszelką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wolak

wolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kup Ihasa i po problemie

4. Grzesieq99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka jest problemem? na żadnej innej nie można nagrać?

Jeśli to wyłącznie wina nagrywarki to czy model IHAS 124-04 DU będzie dobry?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Będzie dobra ale lepiej zainwestuj w ihas 124 z rewizja B.Oszczędzisz tym sobie nerwów i pieniędzy.

6. Grzesieq99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W okolicy mam możliwość kupienia tylko modelu IHAS 124-04 DU. Możesz napisać coś więcej czy ten model się nadaje czy nie? wszędzie gdzie czytam- piszą tylko o 6 modelach : 124,224,324,424,524,624 z dowolnymi dwoma cyframi ale ważne żeby była litera B. Nie wiem czy zamawiać na allegro jeden z tych sześciu modeli, czy kupić za połowę ceny model IHAS 124-04 DU? Może ktoś zorientowany w temacie napisać?

7. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Kupienie samego Ihasa nic ci nie da a zwłaszcza z seri DU. Koniecznie musi być to seria B czyli 124B 224B 324B itd. itd... po podłączeniu go do komputera musisz go z flashować tak żeby nagrywał gry wraz z zabezpieczeniami, czyli 100% a nie 99% jak inne nagrywarki. Dla tego Polecam Liteon Ihas 124B a poradnik do flashowania tego napędu wraz ze wszystkimi plikami masz umieszczony prze ze mnie tutaj: Zippyshare.com - iXtreme_Burner_Max.rar
    Jeżeli chodzi o serie DU, nie ma nigdzie flashy do tej serii więc po kupieniu tego napędu on nic nie będzie robił innego jak zwykły napęd.
    Jeszcze jedna sprawa. Flash który umieściłem ci w linku wyżej jest do płytek VERBATIM MKM-003-000 i tylko na takich płytach z tym flashem można nagrać w 100% i bez żadnych błędów. Na Allegro masz pełno ofert zarówno płyt Verbatim MKM-003-000 jak i napędów Ihas z serii B.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości pisz!!

8. Grzesieq99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to dałem ****. Czekając na odpowiedź tutaj znalazłem linka do jakiegoś programu, który jak się odpali wyskoczy napis albo sucesful albo not detected, yet tam była na liście umieszcona nagrywarka DU właśnie i ją kupiłem :( Ale umówiłem się, że jakby co to ją oddam więc *********m do sklepu chyba oddac ją. Słyszał ktoś o programie o którym pisałem?

9. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    ABX360 zapewne o to ci chodzi

10. horse

horse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  11. Grzesieq99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, chodzi o C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 ale cholera też pokazuje, że ta ihas 124-04 DU nie jest obsługiwana ( a na liście jest)

Wczytywanie...

Poleć forum