1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypaleniem gry !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kage, Listopad 23, 2010.

1. Kage

Kage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam plik .iso gry Naruto ninja storm 2 sprawdziłem gre agbx360 (mam w nim dodatkowe wave pobrane ze strony producenta (wrzucone do filderu stelth czy jakos tak )) Wyszło ze wszystko z gra OK , i ze ma wave 3 lub 4
    Odpalilem program 360 Waves Patcher wyszlo ze jest 4 wave (mam pobrane wave 1-4 do tego programu) wybralem wave 3 i odpalilem patchowanie. nastepnie wypaliłem gre na plycie verbatim z predkościa 4x (wypalilem poprzez plik .dvd stworzony przez agbx360) Plyta po wypaleniu nie jest odczytywana.

Mam naped liteon w konsoli i nie wiem jaki soft w napedzie domyslam sie ze 1.5-1.6

Nie wiem czy wypalac to samo pachowane iso z prędkoscia 2,4x czy pachowac inaczej , innym programem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragonage360

dragonage360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Im wolniejsza prędkość tym lepiej się gra nagra, ja zawsze wybieram tą wolniejszą i zawsze działa .

4. Kage

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobrze bede nagrywal wolniej dać 2x czy 2,4 x ?
    ale najwazniejsze czy ja to dobrze pachowalem ? , czy wymagana jest jakas specjalna konfiguracja img burn ? , czy pachowac innym programem i czy robic na wave 2 czy wave 3 ?

5. dragonage360

dragonage360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    W imgburn pamiętam, że trzeba było coś poprzestawiać, zresztą jest gdzieś na forum poradnik o tym . 2x czy 2x4 to nie ma różnicy akurat .

6. Kage

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A co w kwestii pachowania ? jesli chodzi o przestawienie aby dzielilo plyte to chyba nie musze skoro odpala z pliku .dvd

7. Kage

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No a moze ja musze miec gre spowadzona do Wave 2 ? I moze do Ninja storm 2 nie ma stealth patcha ??

Wczytywanie...

Poleć forum