1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypaleniem NFS Most Wanted, MoH Warfighter, CoD BO 2.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez szczepan997, Listopad 8, 2012.

1. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam problem sciagnalem 3 gry: NFS most wanted, MoH warfighter i cod black ops 2, kupilem plyty verbatim DVD+R DL MKM-003, przepuscilem obrazy przez abgx i wypalilem IMGBurn z predkoscia 2,4x (abgx i imgburn ustawione mam tak samo jak w poradniku na forum) ale po wlozeniu CODa do konsoli jest wczytywanie a po chwili Nierozpoznany Dysk, tak samo z NFS a z MoH po wlozeniu do konsoli jest uruchom MoH klikam A i jest czarny ekran slychac w napedzie coś pyka ale po 40 min czekania caly czas czarny ekran poprostu nie uruchamia się. Próbowałem też nie przepuszczac obrazów przez abgx ale to nic nie dalo. Ale WRC 3 nagrane jakieś 2 tyg temu dziala bez problemu tak samo i inne gry ktore nagrywalem wczesniej. Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum