1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wystartowaniem gier...POMOCY:((

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yanoosch, Grudzień 24, 2008.

1. yanoosch

yanoosch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Po wlozeniu gry PES 6 wyskakuje mi napis :"Aby odtworzyc ten dysk wloz go do konsoli Xbox360". Wymienilem naped z X360 3ROD i wlozylem LG(wczesniej byl samsung) i nadal to samo:(
    Kupilem druga taka sama gre praktycznie jak nowa i nadal to samo:" Aby odtworzyc ten dysk, wloz go do onsoli x360"
    Najdziwniejsze jest to ze jak wrzuce film czy plyte z muzyka to czyta od razu.
    Niestety narazie posiadam tylko PES6 (czekam az dotra do mnie inne). Mam plyte z gra od starego Xboxa i po wlozeniu wyskakuje napis:" Plyta z Xboxa nie jest kompatybilna z twoja konsola Xbox 360"
    jA Z TEGO JUZ NIC NIE ROZUMIEM
    Czy ktos moze mi pomoc co to moze byc, bo mi sie powoli wydajeze to jakies czary mary

Wczytywanie...

Poleć forum