1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyświetlaniem obrazu Batman Arkham Asylum

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sevcio, Kwiecień 29, 2012.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Taki błąd zdarza mi się tylko w tej grze - Batman Arkham Asylum. Dzisiaj brat pożyczył ją od kumpla, gram, wszystko na razie ok, dopóki nie zdobyłem tej umiejętności ze zmianą (?) wyglądu otoczenia (?). Zapomniałem jak to się nazywa, ale znajduje się pod klawiszem LB. Gdy go naciskam, na chwilę znika mi obraz, po czym się pojawia, ale po 3-4 naciśnięciem go, wyskakuje mi info w telewizorze: "Brak Sygnału". Muszę przejść pilotem przez klawisz AV na inną sekcję i z powrotem do tej sekcji z grą (nazywam to sekcją, bo nie wiem jak .). Denerwuje mnie to mocno. Xbox 360 jest włączony w rozdzielczości 1080i, a podłączony do telewizora za pomocą oryginalnego kabla (przełączony na HD). Gra jest oryginalna, Xbox nie przerabiany. W czym problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Naprawiłem. Zmieniłem rozdzielczość na 720p.

Wczytywanie...

Poleć forum