1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radus450, Listopad 24, 2014.

1. radus450

radus450 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Dawno mnie tutaj nie było ponieważ zainwestowałem w nową generacje ale naszła mnie ochota na pewien eksperyment jeszcze z moim emerytem że tak napisze . I znów potrzebuje pomocy a mój problem polega na tym że, Chciałbym podłączyć 360 pod monitor LCD jest to starszy monitor 17 cali jeszcze bez panoramicznego ,, rozszerzenia " marki Samsung . Kupiłem kabel z jednej strony ma wejście A/V (xbox360) a z drugiej ma RGB i cinch ( biały i czerwony pod dźwięk ) . Mój problem polega na tym że monitor nie widzi konsoli i wyświetla komunikat tak jak by nic nie było pod niego podłączone . Sprawdzałem wejście RGB i DVI w monitorze poprzez podłączenie pod nich komputera i działają w 100% , próbowałem też transmitera RGB pod DVI skutek był ten sam . Kabel też jest sprawny w 100% ponieważ wyświetla mi obraz pod telewizorem SONY Bravia LCD 40 cali , sprawdzałem go też u kuzyna pod nowszym monitorem panoramicznym 19 cali Assus i wszystko działa . Czy to może być wina mojego monitora że nie obsługuje jakieś rozdzielczości czy coś w tym stylu ? Prosiłbym was o pomoc w tej sprawie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przyznam że nie wiem jak to z Xboxem jest ale czy w ustawieniach nie ma zmienionego że wyświetla obraz przez HDMi? Jak to było przy Ps3 ze jak było zmienione wyjscie na HDMi to oczywiśćie po podłaczeniu RGB nie bylo obrazu i wywalało info ze nie jest podłaczone

4. XmatekX

XmatekX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba w tym przypadku najlepiej zastosować kabel vga bo ma się rozumieć że monitor nie posiada złącza z trzema składowymi rgb? Kabel vga testowałem i działa bez zarzutu na starym 17'' monitorze LCD

Wczytywanie...

Poleć forum