1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyświetlaniem okładek w "Moje Gry"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KubaFreeStyle, Listopad 3, 2012.

1. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Panowie mam konsolę X360Slim LT.3.0 250GB i mam problem z wyświetlaniem okładek w "Moje Gry". Dashboard jest najnowszy. Normalnie wygląda to tak: http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/63/67/86/2763678614 (Użyłem przykładowego zdjęcia), natomiast u mnie zamiast przykładowo okładki Battlefield jest rysunek szarego pada na białym tle. Gry chodzą bez najmniejszego problemu. Dzieje się tak z każdą nowo zainstalowaną grą. Dajcie znać co i jak ;) Z góry wielkie dzięki ;)

EDIT: Kolega w innym temacie na forum napisał, że okładki pokażą się w momencie gdy podłączę się do XBL. Jeżeli to prawda to temat uważam za zamknięty ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Żebyś nie czekał aż do zamknięcia tematu - Musisz się podłączyć do LIVE.

Wczytywanie...

Poleć forum