1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyswietlaniem sie forum na mozilla firefox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba426, Listopad 9, 2009.

1. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam bardzo drazniacy problem z forum, nie wyswietla mi calego layout'u nie moge tworzyc tematow, nie wyswietla mi sie "przycisk" nowy temat, nie moge rowniez cytowac postow innych uzytkownikow.
    moge tylko pisac posty za pomoca szybkiej odpowiedzi.
    na mozilli wyglada to tak http://img254.imageshack.us/img254/7353/forumwx.png
    Natomiast na Internet explorer jest juz lepiej, ale nie do konca
    http://img91.imageshack.us/img91/7629/forumiu.png
    Bardzo prosze o pomoc, wie ktos co moze byc nie tak??

Edit. Dobra juz zrobilem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    używasz jakiegoś programu do przyspieszania/oczyszczania komputera albo do przyspieszenia neta. Prawdopodobnie możesz mieć jakiś program który ma przyspieszyć działanie kompa albo neta i one najczęściej blokują reklamy i zbędny badziew podczas przeglądania www i to moze być twój problem

nie zauważyłem tego twojego edita ;p

Wczytywanie...

Poleć forum