1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyświetlaniem VGA.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaglos, Luty 14, 2013.

1. Jaglos

Jaglos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mój xbox to falcon arcade z 2008r. Problem mam taki, że mój monitor nie chce współpracować z xboxem i kablem vga. Sytuacje przedstawie może nieco szerzej. Do tej pory używałem kabla VGA niskiej jakości (chinczyka za 10zł) no i obraz był, fakt że słabej jakości, dźwięk też działał. Chciałem jednak lepszy kabel i wyczytałem że kabel speedlink jest lepszy. Kupiłem go więc ale na nim nie mam obrazu (za pierwszymi 2-3 razami jak podłączyłem to był obraz, jednak przesunięty w prawo, a z lewej strony (jeszcze na obrazie) szedł taki szeroki pasek seledynowy pionowo. Myślałem że to może kwestia dociśnięcia kabla ale nic z tego. Dźwięk natomiast działa.

Kabel jest wykrywany przez monitor, bo nie wyskakuje monit o tym żeby sprawdzić podłączenie kabla. Jak odpalam x'a to monitor przechodzi w tryb 'oszczedzanie energii' i mryga tak jakby wygaszacz w pc sie odpalił albo komputer był wyłączony.

Kabel jest 100% sprawny, bo sprawdziłem u kumpla i u niego na jego monitorze (Philips) działał dobrze ten kabel.

Moj monitor to LG Flatron w2243s, ogólnie w necie można wyczytać że te monitory mają problemy z trybem oszczedzania energii, w sensie że nie działa on dosyć dobrze. Gwrancja już wygasła. Ale wydaje mi się że da się to jakoś rozwiązać, tylko nie wiem jak.

Zaraz skocze do sklepu po przejściówke 'żeńsko-żeńską' i sprawdze czy jak kabel od LG (oryginalny) będzie bezpośrednio w monitorze to czy to zadziała.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum