1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik Problem z wyszukiwaniem gier online na xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mareczek15261, Grudzień 4, 2015.

1. Mareczek15261

Mareczek15261 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od paru dni występuje problem z wyszukiwaniem i dołączaniem do rozgrywek online na xbox one.Wszystkie usługi są dostępne nat otwarty.Internet multimedia 30 mb/s. Gra Sniper Elite 3 przy wyszukiwaniu dostępnych gier nie znajduje praktycznie nic to samo Fifa 16. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi! Wczoraj w ustawieniach sieci pokazał się komunikat "problemy z forum społecznościowym i grami zobacz na xbox/status tyle że tam jest język ang.Proszę o pomoc!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wchodziłeś na tą strone przez PC czy X? W każdym razie to jest raczej problem z strony MS, z tego co jest napisane na statusie.
    Ja mam właśnie to samo.

Mareczek15261 lubi to.
  4. Mareczek15261

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez xboxa - dzięki za odpowiedź bo już miałem przeinstalowywać gry.Może to sprawka ostatnich aktualizacji MS , w każdym razie wkurzające bardzo.

5. Mareczek15261

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozmawiałem ze wsparciem technicznym Microsoft , u nich nie występują żadne problemy z xbox live więc nie wiem o co chodzi!!! Może ktoś ma jakiś
    pomysł ????

6. oceter

oceter Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. Mareczek15261

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nat otwarty wszystkie usługi dostępne

8. oceter

oceter Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To samo u mnie sie dzieje, nat otwarty, w ufc i gta musialbym siedziec caly dzien zeby pograc wbtych grach chodzby godzine. W battlefroncie jest lepiej ale dzisiaj zaczelo sie dziac ro samo tylko w sieci pokazal sie komunikat o bledzie w "relacje spolecznosciowe i gry"

Wczytywanie...

Poleć forum