1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z X, zawieszenia, wywalanie bledow.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vantom, Kwiecień 22, 2009.

1. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Mam problem, mianowicie mialem przerobionego Falcona stara metoda,czyli wymiana napedu (na samsunga), ale zaczely sie problemy z glosnym buczeniem przy wyciaganiu plyty, przy wylaczaniu gry i wracaniu do Menu, potem zaczely sie problemy ze zawsze na kazdej plycie ktore dzialaly wczesniej normalnie (Orginalne i kopie) wyskakiwal komunikat o wyczyszczeniu szmatka plyty.
    Wymienilem naped na Lite On ktory mi zostal i oddalem do przerobienia go ixtream 1.51. Chodzil dobrze okolo miesiaca, teraz zaczely sie zawieszac gry, zaczely wyskakiwac bledy o czyszczeniu plyty jeszcze zanim zaladuje sie jakiekolwiek logo w grze.
    Czym to moze byc spowodowane? moze to byc oznaka RROD?

p.s
    A moze ktos z warszawy (moze Gocławia ,albo wesołej) moglby mi zdiagnozowac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Raczej wątpię żeby był to nadchodzący 3ROD skoro wyskakuję komunikat o szmatce. Ja bym stawiał na to, że któryś kabel od napędu jest walnięty albo kiepsko wczepiony.

4. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale to na starym napedzie i nowym? Poza tym chodzilo po wymianie okolo miesiaca dobrze...

5. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Jeśli kable były te same i tylko same napędy były wymieniane to wszystko możliwe. Jeśli jednak i kable były wymieniane to może problem z płytami? Na jakich płytach masz nagrane gry? Chociaż skoro i na oryginałach wywala komunikat to nie wiem...

6. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kopie na Emtec,tytanium i Verbitem, ale Fifa steet i 09 sa oryginalne i z nimi jest ten sam problem.
    Niestety nie wiem czy kabelki byly wymienione bo nie widzialem samej wymiany.
    Emteci maja czasami problem z przegraniem na dysk, ale tytanium i verbitem chodzily bez prolemu.

7. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dodam tylko ze kazda gre moge przegrac na dysk i grac, ale z plyty juz nie moge

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    to cos z napedem sie dzieje,skoro na dysk ladnie idzie

jak dla mnie laser-podczas gry z plytki laser ciagle pracuje i musi na biezaco odczytywac dane,jak zgrywasz na dysk i ominie jakas sciezke to do niej wraca

9. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli co,nowy liteon tez walniety? mam na niego jeszcze 2 miesiace gwarancji ,wiec oddac?

10. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Możesz oddać. Najwyżej jeszcze jeden kupisz tylko jeśli nie będzie to wina napędu to my z poziomu forum nic tu nie poradzimy i tylko serwis Ci pomoże.

11. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Uszkodzony napęd DVD.
    Proponuje wymianę na BENQ.

Wczytywanie...

Poleć forum