1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbl gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radzion18, Sierpień 3, 2010.

1. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam
    Dzisiaj zakupiłem sobie miesięczny dostęp do usługi xbox live gold.
    Kod wpisałem na stronie xbox.com i jest wszystko ok pisze, że mam konto gold itp itd.
    Problem polega na tym, iż gdy włączyłem konsolę to dalej piszę, że mam konto silver ale grać online moge, dlaczego nie pisze, że mam gold ?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TechniX

TechniX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Kod trzeba było wpisać na konsoli to może by zadziałało. Ale pewnie odczekaj trochę czasu i zaskoczy a jak nie to cuż reklamacji nie złożysz bo xbox live w Pl nie mamy ;)

4. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jednak trzeba był czekać już zaskoczyło :)

Wczytywanie...

Poleć forum