1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBL i graniem po sieci w BF3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ulan, Lipiec 13, 2012.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Witam wszystkich. Może Wy mi pomożecie usunąć usterkę.

Mam od jakiegoś czasu problem z grą nie mogę w ogóle pograć. Sytuacja przedstawia się tak:

Mieszkając wcześniej w miejscu A router był 3 pokoje dalej do którego były podłączone 3 kompy, laptop i mój Xbox (kompy i laptop standardowe używanie czyli IPLA, YT,komunikatory i przeglądanie stron i zero ściągania no i moja gra w BF3 po sieci - NET kablówka D:10mb/s, U 254kb/s - a w godzinach 22-6 wszystko podwojone (u mizerny ale trudno). 3 tygodnie temu przeprowadziłem się około 2 km dalej i od tamtej pory nie mogę grać po sieci. Dostawca internetu ten sam więc internet jest taki sam. Do routera podłączony jest jeden komp i 2 laptopy i mój X, użytkowanie kompa i lapków jest zwyczajne czyli komunikatory, przeglądarki, YT, IPLA. Kiedy zaczynam grac w prawym górnym rogu pojawia mi się ten pomarańczowy trójkąt z rozłączonym kablem, systematycznie co 30 minut odłącza mnie od usługi XBOX LIVE. Nie wiem co jest grane router jest w odległości jakiś 5m od Xboxa (sąsiedni pokój). Wcześniej miałem po Wifi a tutaj, nie ważne czy mam podłączenie Wifi czy podłączenie kablem efekt jest taki sam. Wyeliminowałem błąd NAT bo mi wyskakiwał mi komunikat, priorytet łącza ustawiony jest na Xboxa, DMZ jest wyłączony. Sytuacje jest nawet kiedy do sieci podłączony jest tylko i wyłącznie Xbox.

Wczytywanie...

Poleć forum