Problem z XBL.

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem z X'em, że główne menu mam po polsku - całe menu, łącznie z menu XBL, jednak gdy loguje się na XBL, menu z pomarańczowego robi się zielone - i język opcji z XBL zmienia się na Angielski. Wyczytałem gdzieś, że źle zainstalowałem konto, i nie będę mógł grać z Polakami - jest w tym prawda?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nieprawda... Wszystkie opcje z XBL masz na zielono i są po angielsku bo XBL nie ma w PL i to normalne
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
XBL nie jestw Polsce dostępny więc nie jest po polsku. I uważaj bo osoby zarejestrowane na zagranicznym koncie mogą zostać zbanowane.
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Ano, jeszcze jedna sprawa. Przed chwilą grałem, i gdy wyszłem z gry - wyskoczył komunikator, że nadal mogę rozmawiać z przyjaciółmi, cośtam, cośtam - i połowa opcji zniknęła. OCB?
 

AOK#MazuR

Banned
Co do pierwszego pytania to XBL nikt nie ma po polsku :) A słyszałem, że M$ robi taki myk, że jak jesteś zarejestrowany np. na USA a grasz w praktycznie same polskie wersje gier to zbanują za nieprawdziwe dane które podałeś przy rejestracji.. Tylko nie wiem czy konsolę czy konto :) I nie wiem też ile w tym prawdy :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ja gram na US i jakoś bana nie dostałem
PO za tym nikt w PL nie dostał bana za konto
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
XBL nie jestw Polsce dostępny więc nie jest po polsku. I uważaj bo osoby zarejestrowane na zagranicznym koncie mogą zostać zbanowane.
Podaj choć jedną taką osobę,co dostała bana tylko za to ,że jest z Polski
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Teraz ci nie udowodnie, bo nie wiem w jakim temacie się wypowiedział użytkownik, że mu zbanowano konsole, zadzwonił do M$ i mu powiedzieli, że dostał bana nie za przerobioną konsole, a za konto, że jest zarejestrowane na inny kraj.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Użytkownik Kuhar tak dostał bana ale mu odbanowali konsolę...
 
Panowie jak dostaliście bana za pirackie wersje to proszę nie siejcie propagandy z banowaniem konsoli na zagraniczne konto ,trzeba było nie przerabiać konsoli to byście teraz nie zazdrościli tym co sobie grają online błehehehe


Jeszcze jeden taki wpis i dostaniesz warna za offtop/spam // Pablooo88
 

Do góry Bottom