1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blue, Grudzień 12, 2009.

1. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam !!

Mam pewnien problem. Spózniłem się z doładowaniem konta LIVE za pomocą zdrapki jeden dzien, i system próbował pobrać opłatę z karty którą wcześniej płaciłem. Problem polega na tym iż karta straciła ważność 03/2009, próbowałem ją zamienić na nową, ale nie da rady. Wyczyłałem na forach iż MS nie akcepuję już kart polskich Banków. Na dzień dziejszy wygląda to tak, masz konto na UK, płacisz kartą z UK i tak dalej. Jestem już po trzecim mailu z MS, więc lada dzień zablokują mi konto. Szkoda moich osiągnięc ale pogodziłem się z tym i postanowiłem założyć nowe konto .... i nie mogę !!!!! Wpisuje nowego TAGA, jest ok, podaje maila i hasło i wyskauje mi info iż w tym momencie nie moge się zalogowac do XBOX LIVE SPRÓBUJ PONOWNIE PÓZNIEJ. Zaznaczam iż na starym TAG który mi za chwile zablokują, normalnie gram na livie.

******a mnie już MS, świerzo po banie, nowa konsola same orginlane płyty i cały czas jakieś problemy. Jak zaczną banować za to że mieszkamy w PL i nie możemy korzystać z usługi LIVE, to niech przestaną sprzedawać konsolę w Polsce, albo niech oznaczają na pudełkach BRAK USŁUGI LIVE.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Jak mogą Ci zablokować konto? Nie możesz kupić zdrapki na allegro i sobie przedłużyć Live?

2. Nie możesz zrobić nowego konta bo masz w ustawieniach regionalnych ustawioną Polskę. Zmień na UK lub US to się zarejestrujesz

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Bracie do 26 miałem wykupiony gold, system z automatu mi przedłuzył bo mam wpisana karte, kij że nie aktywną, zdrapkę wklepałem 27 i teraz mam konto na 2 miesiące, jedynym możliwym sposobem na oddanie im kasy do zmiana karty w moim przypadku z inteligo na angielską, a takowej nie posiadam. Dzieki za pomoc spróbuje zmienić ustawienia.

Pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum