1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox 360 - 3 czerwone diody na panelu :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pele007, Kwiecień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pele007

pele007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchowola
    Witam,
    Nie dawno kupiłem xboxa. Ponieważ dałem za niego dobrą cenę grałem na nim dużo czasu, niestety pracował za głośno w nocy więc musiałem go przyciszyć. Zakleiłem zatem plasteliną dziurki i schowałem konsole do szafki pomogło ale tylko na kilka godzin. Teraz na panelu widać 3 czerwone diody a ja nie mogę z niego korzystać. Słyszałem, że konsoli takiej już nie mogę naprawić. czy to prawda ? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Niezły gość jesteś, nie będę komentował tego. Naprawić możesz lecz kiedy błąd powróci nikt Ci nie odpowie. Już wiesz dlaczego była dobra cena, tym razem kup za złą cenę pocieszysz się trochę dłużej konsolą

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No zobacz zapomniałem:D, a dał się akir zrobić:D

6. pele007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchowola
    Ludzie to co ja mam robić? To jaki w końcu jest powód tych 3 lampek? Cena czy moja plastelina?

7. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Spróbuj wepchać modeliny, plastelina jest wrażliwa na ciepło, modelina się utwardza.
    Naprawa też nie jest trudna rozbierz konsole z tyłu masz zatrzaski. Wystarczy śrubokręt lub przecinak i młotek, można tez piłą tarczową na około objechać plastikowa obudowa zejdzie. Twoim oczom ukaże się płyta główna oraz radiatory, je ściąga się bardzo prosto bierzesz płaski śrubokręt wbijasz delikatnie i odginasz do góry radiatora mocno i zdecydowanie. usłyszysz trzask nie bój się to zaczepy nie jesteś w stanie uszkodzić konsoli. Pod radiatorami zobaczysz procesory wykonane z tytanu pokryte kewlarem będą pokrytą białą masą to nic innego jak krem do rąk. ściągasz to papierem toaletowym bierzesz papier ścierny 200 i ścierasz na błysk, nakładasz pasty do procesorów lub krem nivea to jest to samo. Dajesz radiatory na to i konsola gotowa do boju. Jak będziesz zamykał plastikową obudowę(musisz wybrać metode delikatnego otworzenia śrubokrętem) zamień plastelinę modeliną, lub zablokuj wentylatory patyczkami do uszubędziesz je odblokowywał kiedy ty chcesz.
    Pozdrawiam mam nadzieję, że pomogłem

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Buehehehehe "akir19" mam nadzieję że ten ziomek soobie jaja robił i cie nie poslucha :D hahahahahaha

9. pele007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchowola
  10. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0