1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox 360 i fifa 14. PROSZE O POMOC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Parterro, Listopad 5, 2013.

1. Parterro

Parterro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam ogromny problem z grą fifa 14 na moim xbox 360. Mam nieprzerabianą kilkumiesieczną konsolę na gwarancji i po premierze kupiłem gre fifa 14. Grałem w nią jakiś czas, lecz przy uruchamianiu konsola strasznie buczała. Gdy xbox odpalał grę ja podniosłem go i odstawiłem od ściany, jako laik nie miałem pojęcia ze pod żadnym pozorem nie można tego robic. Usłyszalem zgrzyt, plyta nie odpalila sie a gdy ja wyjalem byl na niej zarysowany okrąg. Zaniosłem płytę do regeneracji, po pierwszym zabiegu nic sie nie zmienilo, lecz zanioslem gre jeszcze raz i zaczęla chodzic bez problemu, gralem w nia tego dnia ok. 6h. Następnego dnia wstalem, chcialem wlaczyc gre i stalo sie to samo co wczesniej czyli Nierozpoznany dysk kod problemu 03-57-00. Znowu zanioslem gre do punktu lecz tam gośc normalnie odpalil ja na swoim xboxie wiec nie bylo sensu regeneracji, potem przetestowalem u dwoch znajomych na innych Xboxach ze gra dziala bez problemu. Zglosilem xboxa do naprawy i wlasnie dzisiaj wrocil z naprawy gwarancyjnej, chcialem oczywiscie odpalic fife 14 ale nadal blad jest taki sam i gry nie moge odpalic. Czy ktos moze powiedziec mi co moze byc nie tak? czy to konsola czy gra jest popsuta? i jak moge sobie z tym poradzic bo nie mam juz zadnych pomyslow, a najbardziej zastanawia mnie fakt ze przez jakis czas po 2 regeneracji gra normalnie chodzila na mojej konsoli a na nastepny dzien juz niestety nie. Dodam tylko ze inne gry ktore posiadam czyli Fight night champion oraz fifa 13 chodza bez problemu.
    Z gory dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    No to musi być coś z grą. Zrobiłeś już wszystko co można było, a gra dalej nie działa. Może ją sprzedaj i kup kolejną lub jakąś inną. A u twoich znajomych działa?

Wczytywanie...

Poleć forum