1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBOX 360 ! POMOCY !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kraven1350, Marzec 11, 2014.

1. Kraven1350

Kraven1350 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam kłopot z moją konsolą. Posiada ona przeróbkę LT 3.0. Otóż zacinają mi się gry, które zainstaluję na dysku. Problem występował już po zakupie konsoli i sprzedawca powiedział iż uszkodzony jest laser. Dałem konsolę do naprawy, konsola została wyczyszczona i wstawiony został nowy laser. Po przyjściu konsoli problemy dalej występowały. Nie dało się często zainstalować gier na dysk, bo wyskakiwał błąd "Nie można odczytać płyty", a jak już się zainstalowała, to często bywało, że gry się nawet nie dało włączyć. Tak miałem z wieloma grami. w GTA V bardzo wolno wczytują się obiekty (Niejednokrotnie palnąłem w niewidzialnego słupa, dopiero po chwili się pojawił...), albo jak grałem w TES V Skyrim, to się baaaardzo długo gra wczytuje (nawet z 7 minut - jak na xboxa jest to nie do pomyślenia), jak biegam, to co jakiś czas się zacina xbox na 10-15 sekund i się odcina, opóźniają się dialogi. Dużo bym wymieniał ale nie chcę się za bardzo rozpisywać w tym temacie. Dlatego stawiam pytanie, co może być przyczyną tego wszystkiego? Co zalecacie ? Bardzo was proszę o pomoc !

PS. Gry które mi się zacinają, mojemu koledze na takim samym xboxie ( kupionym od tego samego gościa) działają idealnie, bez żadnych zarzutów, a gramy na tych samych płytach !

orso6// Nazwa tematu nie opisuje problemu tym razem samo upomnienie następnym razem będą pkt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kolo3

kolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Definitywnie problem z laserem. Wymien naped na inny (i sprawny) albo zamontuj RGH i po sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum