1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox 360 rgh slim?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mam tak samo, Listopad 23, 2013.

1. mam tak samo

mam tak samo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam mały problem z xboxem, a mianowicie zaniepokoiła mnie wczoraj jedna rzecz.. Grałem koło 3h na xboxie i postanowiłem sprawdzic temperature.
    Temp. procka wynosiła 72*, a grafiki 70.4* i postanowiłem zrobic głupia rzecz (wtedy jeszcze nie wiedziałem, ze to zły pomysł), a konkretnie położyć podkładke chłodzaca na obodowe od kratki wentylatorka i po chwili konsola sie wyłaczyła, gdy włączyłem ja ponownie wyskoczył mi mozna powiedziec, ze niebieski ekran i wcztywały sie tam jakies pliki i po chwili gdy jeden nie mogł sie załadowac wyłaczyłem konsole i właczyłem jeszcze raz. Temp spadły i konsola działa poprawnie, ale pomimo to jestem zaniepokojony.
    Mogłby mi ktos napisac:
    -przy jakich temeraturach powinienem zwrocic uwage na konsole,
    -napisac co to mi sie wczoraj przytrafiło i o czym to swiadczy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Temperatury masz jak najbardziej OK. Niebieski Ekran to XELL który wyswietlił ci się i zawsze będzie kiedy naciśniesz Guzik EJECT, to także jest normalne a sam Xell przydatny ponieważ poprzez niego robi się np aktualizacje RGH

1 osoba to lubi.
  4. mam tak samo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O to mnie teraz uspokoiłes ; ) A orientujesz sie moze przy jakich temp CPU i GPU powinienem zaczac sie martwic?

5. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Powyżej 85

1 osoba to lubi.
  6. mam tak samo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla slimow az taki wysoki jest prog? ; o wyczytałem gdzies, ze dla fatow to 70 i myslałem, ze do slimow tez to sie odnosi ; o

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Dzial jtag/rgh - artykuły jest tam poradnik o temperaturach napisany przez shibbiego. Milej lektury

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  8. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    A pytałeś " A orientujesz sie moze przy jakich temp CPU i GPU powinienem zaczac sie martwic?' więc napisałem od 85 .........możesz się martwić. Ale w stresie do 80 to raczej może być norma. jednak mając RGH poprzez modyfikacje NANDU możesz nieco zbić temp. wtedy skorzystaj z podpowiedzi post wyżej od kolegi Eslord

1 osoba to lubi.
  9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  10. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panowie a jak sprawdzić temp w Xbox360 bez przeróbki, najnowszy dash? jakiś program, czy jest to gdzieś w dashu do ujrzenia?

11. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Nie ma takiej możliwości, prucz mechanicznego otwarcia konsoli i podczepienie się termometrem/termoparą elektronicznym pod Radiator Chłodzenia, jednak odczyt temperatury będzie na pewno rozbieżny z stanem faktycznym na Procesorze, dlatego że procesor XCGPU (Hybryda czyli GPU+CPU w jednym układzie) ma w sobie czujnik temperatury, pomiar zaś będzie zewnętrznie na Radiatorze.

12. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez RGH nie da rady, musiałbyś rozebrać konsolę i sam sprawdzić daną temperaturę np. CPU, GPU czy co tam chcesz. Mógłbyś to sprawdzić jakimś miernikiem temperatury na podczerwień.

13. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    W oryginalnym się nie da, tylko zewnętrzna czujka ci pomoże.

14. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    No i racja można też PIROMETREM, bo tak nazywa się termometr na podczerwień prawda taka że tak czy siak odczyt nie będzie na pewno idealny jak to co pokazuje na przerobionej konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum