1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox 360 Wiedzmiń 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WerJar, Styczeń 8, 2013.

1. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Siemka dzisiaj grając w wiedzmina 2 gram i nagle jest filmik rozmowa pokazał się obraz ale były przez 1-2 sekundy takie rozmazane tekstury sciany drzwi itp. Podobnie mam w Shift 2 że jak sprawdzę w lusterko wsteczne to jak jadą rywale z tyłu to troszkę z daleka mi ich ucina i jest na niebiesko jasno, grałem w BF 3 to taki pasek wyglądał dziwnie, tak to nic nie zauważyłem. Konsola ma dobre chłodzenie jest grana na orginalnych grach, tak myślę czy to normalne? dlatego napisałem ten temat bo nie mam zielonego pojęcia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Xbox 360 jest nowy z grudnia 2012 roku więc ma jeszcze gwarancje. Jeżeli to prawda że siada to muszę oddać na gwarancje. Ale poczekam na specjaliste.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Problem z Xbox 360 Wiedzmiń 2

Instaluj na hdd

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Niestety mam złą nowinę gdyż wszystkie gry gram z Dysku Twardego Konsoli. Zobaczymy może podłącze do innego telewizora/Ustawienia w konsoli 720p 50Hz (optymalne) Kontrast na max i ostrość z 10 na 3 mam ustawione, wczoraj tak mi się zdarzyło jak grałem w Wiedzmińa 2 przez 1-2 sekundy rozmazane drzwi sciana tekstur podczas dialogu było, poprzestawiałem zobaczę czy dobrze jest wszystko i potem dam znać.

http://iv.pl/images/34075818895616799087.jpg tutaj jest tak niby tekstury z tyłu się wczytują normalnie a tutaj Darmowy hosting zdjęć - dsc_0148.jpg za tym szybko mi znikają i te auta były w spoczynku, 0km/h czy to w xboxie normalne? czy może coś z grafiką się dzieje? nie mam pojęcia zielonego.

Spróbuje wyłapać jeszcze w Wiedzminie 2, Wczoraj mi się to zdarzyło jak idę lasem to chwila zacinka po prawo że ładuje i zaraz się odcina.

Wczytywanie...

Poleć forum