1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SZARAG, Grudzień 23, 2012.

1. SZARAG

SZARAG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z konsolą xbox 360. Jakiś czas temu nabyłem xboxa i po 2 dniach grania zapaliły się trzy czerwone diody. Kodem był 0102 (zimne luty). Wyrzuciełem tego xboxa i kupiłem nowego. Po jednym dniu grania znowu wszystko tak samo. Kable mam od tego pierwszego. Więc moje pytanie jest takie czy xbox może pokazywać ten błąd gdy te luty zrypane są w zasilaczu. Ponieważ te luty wyglądają jak te "zimne luty" i na 3 konsolach (2 moje i kolegi) ten sam problem z tym zasilaczem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukasz3120

lukasz3120 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A nie możesz konsoli na innym zasilaczu sprawdzic?

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zimne luty to nie wina zasilacza, kupujesz szrot ktory jest juz nic nie warty dlatego sie psuje, zimne luty tworza sie w konsoli na plycie glownej w miejscu laczenia plyty z innymi podzespolami najczejsciej zdarzaja sie pod GPU na co wskazuje kod bledu z pierwszej konsoli

5. SZARAG

SZARAG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak do kolegi xboxa podłączyliśmy to też chwile graliśmy i zaraz pokazywało ten błąd a na jego zasilaczu było normalnie więc kupie se nowy zasilacz to zobacze czy będzie działać

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Błąd 0102 oznacza zimne luty pod procesorem GPU w konsoli. Nie jest to wina zasilacza. Jak nie masz co z kasą robić to sobie kupuj nowy zasilacz.

Wczytywanie...

Poleć forum