1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maczeq, Listopad 28, 2010.

1. maczeq

maczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam ogromny problem z Xboxem. Zepsuł mi się w nim DVD-Rom ale tak, że nie można odczytać z niego klucza. Gdy podłącza się go do kompa to komp się zawiesza. Dvd padnięte na maxa. Posiadam do niego jedynie plik key.bin po edycji hex editorem jest tam klucz. Proszę mi powiedzieć czy jest możliwość włożenia nowego dvd do tego xboxa?
    Bardzo zależy mi na odpowiedzi.
    Dzięki i pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix

Remix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czersk (Pomorze)
    Jak jest na gwarancji to oddaj do serwisu.

4. maczeq

maczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest na gwarancji. Napęd był już wcześniej przerobiony. Nie chciał bym się naciąć na koszty nie odeślą mi z rachunkiem za kuriera?

5. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to tylko mit smialo wysylaj jak naped padniety to i tak nie sprawdza

6. maczeq

maczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odp. Rozumiem, że zgłaszam przez internet naprawę i kurier zabiera boxa odemnie? Nigdy tego nie robiłem dlatego pytam.

Wczytywanie...

Poleć forum