1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lynch, Czerwiec 7, 2009.

1. lynch

lynch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam spory problem ostatnio zaczeła mi sie zawieszac konsola mój sprzet to xbox 360 premium dysk 20 gb falcon 2008 16 maj nowy dashboard oraz nowy ixtreme kiedy grałem w Star Wars: The Force Unleashed podczas razenia prądem jakiegos generatora konsola zawiesiła mi się wiec zrestartowałem ją i zaczełem grac od nowa po czym znów zawiesiła mi sie w tym samym miejscu ale po wyjeciu płyty konsola zaczeła funkcjonowac normalnie wiec nagrałem gre na dysk i ją uruchomiłem skutek był taki sam przeszłem tą misję dopiero na następny dzien i puzniej reszte gry bez zadnych komplikacji a dziś zaczełem grac w prince of persia konsola sie zawiesiła i nawet wyjęcie płyty mi nic niedało konsola stoi na podłodze w pionie oraz ma duzy obszar do poboru powietrza myśle ze zbliza mi sie ROD ale nie jestem tego pewien czy to rod czy wina dasha prosze o podpowiedz jezeli ktos jest pewien ze to rod prosze powiedziec czy wartro konsole wysyłać do M$ czy lepiej naprawić w jakims serwisie prosze tez o podanie jakiegos dobrego serwisu do naprawy rod w powiecie mazowieckim .ps konsola jest przerobiona od niedawna i ma wszystkie pląby jak by liczyc to konsola mi sie zacieła ze 6 albo 7 razy

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    nie ten dział :p

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dashboard

To pewnie wina dasha.

5. sebolekseba

sebolekseba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zawieszanie sie konsoli to na 90% poczatki roda ja sam sie przekonałem na własnej skórze i kumpel też konsola zawiesiła sie 3 razy podczas grania w crasha ,reset i rrod :/

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Jesli masz gware to w czym problem ?

Wczytywanie...

Poleć forum