1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox.com

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez scripto, Marzec 19, 2009.

1. scripto

scripto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraqw
    Mam taki problem. Dzisiaj rano zobaczyłem sobie od niechcenia moją stronkę na gamercard.net i mój gamercard działał. Ale jakieś 30 minut temu, na mojej karcie pojawiło się Privacy settings enabled, więc nie widać gier. Zgodnie z poradami z internetu chciałem wejść na mój profil w xbox.com i zmienić ustawienia... Brzmi banalnie, ale takim nie jest... Otóż na xbox.com zniknęła opcja zalogowania się ! Nigdzie nie widzę opcji Sign In, jak wchodzę przez zakładki na Mój Profil, to jest napisane, że strona jest niedostępna. Nie wiem co jest grane i chętnie bym się dowiedział... Czy komuś już coś takiego się zdarzyło?? A może po prostu na xbox.com są jakieś prace przeprowadzane i aktualnie nie można się zalogować?? A może mam bana...? Raczej mało prawdopodobne bo gram wyłącznie na oryginałach. Tak więc proszę, pomóżcie. Jeśli możecie, to wejdźcie też na xbox.com i zobaczcie, czy możecie się zalogować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Mam to samo. Widocznie jakaś techniczna usterka.

4. Terin666

Terin666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tez tak mam,a rejestrowalem sie na niej 13-03-09 bo od tego dnia mam konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum