1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox live Gold i 800 punktami zrealizowanymi za pomocą kodu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chef, Marzec 12, 2012.

1. chef

chef Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,
    mam taki oto problem. Zakupiłem kod na allegro. Dostałem go w ciągu 2min, czym prędzej odpaliłem konsole aby go wpisać i uruchomić na nowo konto xbox live gold (wygasło po 3 miesiącach). Nie weszłem jednak w opcje związaną z wykupieniem konta xbox live gold i tam nie kliknalem na opcje skorzystania z kodu. Zamiast tego, po kliknięciu srebrnego przycisku X'a na środku pada wybrałem po prostu opcję "Zrealizuj kod" i wymieniłem kod ten na 800 pkt. Byłem przekonany, że kolejnym krokiem będzie wymiana tych 800 pkt. na 3 miesiące xbox live gold, jednak nie mogę wykombinować jak to zrobić. Mam nadzieję, że nie przepadła mi możliwość wykorzystania tego kodu na xbox live gold?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Punkty msp nie maja nic wspolnego z goldem i nie mozna ich wymienic na abonament.

Wysłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Live na 3 miesiące za 800 msp? Kto ci takich głupot nawkładał? Jak kolega wyżej napisał, punkty nie mają nic wspólnego z abonamentem, za te punkty możesz sobie kupić gry, dlc czy inne wirtualne pierdoły.

5. chef

chef Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh, kupiłem na allegro kod o wartości 800 pkt. Wcześniej też tak zrobiłem i zamieniłem ten kod na abonament 3 miesięczny. Teraz jednak zamiast zamienić bezpośrednio kod na abonament, zmieniłem go najpierw na 800 pkt, a dopiero później chciałem te 800 pkt. wymienić na abonament. No i tutaj pies pogrzebany z tego co piszecie nie ma szans za pkt. wykupić abonamentu...

Teraz pytanie czy kupować kod o wartości 800pkt. po raz kolejny i ten kod zrealizować przy wykupieniu xbox live gold (jest taka opcja). Czy to wówczas zadziała? Teraz już sam nie wiem, ale do tej pory byłem przekonany, że właśnie tak zrobiłem 3 miesiące temu...

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma takiej opcji ze zmienisz pkt na abonament GOLD... Za punkty się kupuje gry DLC do nich i dodatki do avatarów.

Wczytywanie...

Poleć forum