1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBOX Live Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mnsnajper, Styczeń 16, 2015.

1. mnsnajper

mnsnajper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    zduńska wola
    Witam
    Mam problem z xbox live, mianowicie wprowadziłem kod na 3 miesięczne konto przez profil na stronie bo gdy próbowałem przez xboxa to wyskoczył obowiązkowy formularz pytający się mnie o masę danych. Wracając do tematu, na profilu w konsoli jak i na stronie wyświetla się że konto gold mam ważne od dziś do 16.04.2015r jednak nie zniknęły reklamy zachęcające mnie do kupienia subskrypcji a gdy próbuje pobrać wiedźmina zamiast do strony pobierania kieruje mnie pierw do planszy informującej mnie co będę miał jak wykupie golda a jak już wchodzę w pobieranie gry to wyskakuje błąd.
    Miał już ktoś z was taki przypadek? Co z tym zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. klemens1001

klemens1001 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zrobiłeś reloga po wprowadzeniu kodu na www?

4. mnsnajper

mnsnajper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    zduńska wola
    tak

przy próbie pobrania gry wyskakuje:
    Kod stanu: 800700E8

5. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam to samo
    jest problem z live

<quote>We understand that some of you are having trouble completing in-game purchases, or accessing certain offers in the Xbox Store. We want to assure you that our team is working non-stop to get this situation resolved as quickly as possible. We appreciate your patience during this process, Xbox members! We’ll provide an update as soon as we have more information.</quote>

https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

6. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Live ma dziś straszne problemy...cały dzień staram się pobrać Wiedźmina i zwraca ten sam komunikat...

7. Blaktaurus

Blaktaurus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja natomiast pobrałem wiedźmina i teraz mam problem z zagraniem w tekkena tag tournament 2 online :(

8. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szczerze to nie ogarniam tego. Ludzie, którzy kupili oryginałki i zapłacili kasę (i to niemałą bo gry na konsole mają gigantyczne ceny) mają dzięki temu problemy a piraci sobie pocinają szczęśliwie. To widzę nie tylko na PC ale na konsolach też ten sam problem. Powinni z MS się starać to jak najszybciej ogarnąć albo dać coś w zamian chociaż. Po tym poście to raczej można się domyślić jaki mam stosunek do tego ale takimi jajami to MS mnie szczerze powiedziawszy nie zachęca do grania na nieprzerobionej konsoli.

9. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na piracie live działa tak samo jak na orgi.
    wiec wczoraj piraci mieli dokładnie ten sam problem co orgi.

o co ten płacz?
    też przerób.

10. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież mam przerobione, tak Cię boli, że wyrażam swoją opinię? Trochę tolerancji, nie jestem gejem żeby naskakiwać. Nie mówię o graniu live tylko nawet gry nie można ściągnąć z serwerów MS.

11. uyssy

uyssy Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej,
    Na początku nadmienię że konsolę XO mam od 2 dni i nigdy nie miałem styczności z xboxem.
    Mój problem a w zasadzie pytania, dotyczą Live Gold.

Od początku:
    - Zalogowałem się na stronie live.xbox.com
    - Zakupiłem kod na 12 miesięczną subskrypcję Golda
    - Aktywowałem go na stronie internetowej (poprzez laptopa)
    - Sprawdziłem wczoraj ważność konta Gold na konsoli w zakładce "Subskrypcje" i jest informacja o ważności do lutego 2016.

Teraz pytanie:
    - czy na pulpicie po uruchomieniu konsoli powinna być jakaś zakładka do bezpośredniego wejścia na konto Live Gold?
    - przez stronę nternetową takie konto istnieje, a bezpośrednio w konsoli nie umiem tego zlokalizować

Z góry dziękuję za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum