1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live i licencjami na gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniek2201, Luty 5, 2013.

1. maniek2201

maniek2201 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    Stałem się szczęśliwym posiadaczem używanego Xboxa Slim 250GB. Jestem z niego bardzo zadowolony.
    Mam jednak dylemat i problem. Otóż poprzedni właściciel w zestawie dał mi 3 gry w pudełkach oraz 4 gry które są na dysku. Były one ściągnięte przy pomocy kont Xbox Live za punkty Microsoft?? Jakoś tak...
    Pierwsze pytanie to co się stanie jak wyrzucę jedna z tych gier?? Jak mam ją zainstalować ponownie. Podobno muszę być zalogowany na to konto z którego została pierwotnie kupiona, czy to jest prawda??
    Jeśli tak to chciałbym przenieść licencje tych gier na moje nowe konto, czy jest to możliwe??

Edit/ Trochę poszukałem i jestem winien wyjaśnienia:)
    Otóż grę nabyłem legalnie za zgodą poprzedniego właściciela. On pozostawił na konsoli 3 konta z czego z konta A pobrał 2 gry i z konta B też dwie gry z konta C nic. Mówię tu o kontach z ikonką Xbox Live obok imienia. Dodam że moje konto takiej nie ma - sory to pewno śmiesznie brzmi ale zupełnie się w tym połapać nie mogę:)
    Chciałbym aby licencje na te 4 gry z 2 starych kont przeszły na moje jedno konto i były już na zawsze moje :)
    Poradzicie mi coś ??
    Marek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma możliwości przeniesienia licencji z konta na konto, można tylko przenosić z xboxa na na xboxa.
    Zostaw sobie te konta, zmień emaile, hasła dostępu i tyle.

4. maniek2201

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem, przyszło na myśl dość intuicyjnie. W takim razie muszę skontaktować się ze sprzedawcą i poprosić o dane do kont. DZIEKUJĘ :)

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie tych przenosin kont z konsoli na konsole. Otóż po wejściu na przenoszenie kont pojawia się informacja że było to zrobione parę dni temu i że kolejny raz mogę to zrobić za jakiś czas.
    Z tego co rozumiem poprzedni właściciel przeniósł sobie coś gdzieś. Pytanie czy było to na moją niekorzyść - wciąż chodzi mi o te nieszczęsne gry na dysku.
    Piotr

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak to było na Twoją niekorzyść. Licencję jak się nie mylę można przenosić raz na pół roku.

6. maniek2201

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko co mu to dało że przeniósł??
    Rozumiem że teraz jak zaloguje się na innym xboxie na którego przeniósł i tam sciągnie jedna z tych gier to ja już nie będę mógł grać?? Czy nie będę mógł grać online ew wyłapać jakiegoś bana ??
    M

7. Mohero7

Mohero7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polkowice
    Nie wyłapiesz bana . GRaj spokojnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum