Problem z Xbox live i Nat

trike3

Świeżak
Świeżak
Witajcie

Problem mój się rozpoczął od pocżątku przygody z konsolą Xbox 360.
Zakupiłem przerobioną nanowszą wersję. Uruchpmilem sprzęt i chciałem zalogować się na Xbox live, okazało się że po podaniu loginu i hasła dostałem informacje że serwis jest niedostępny.
Zacząłem sprawdzać połączenie i jedyne do czego udało mi się dojść to kwestia że mam jakieś ograniczenia związane z Nat.
Pownie bym się tym nie przejmował ale konsola nie spełnia bardzo ważnego zadania to jest odtwarzanie divx, informuje mnie o konieczności sciągnięcia z netu update. kod stanu: 51-C00DF236

Nie mam pojęcia co teraz z tym zrobić :(, zależy mi na divx-ach bo to byl warunek zakupu (argumenty dla żony).

Pozdrawiam Marcin
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Przerobiona ? mam rozumieć sflashowany napęd ?
to szykuj się na bana :)

p.s wiem, że nic nie pomoge tym postem, ale chyba nie ma takiej potrzeby jak zaraz banicje dostaniesz ;0

jaki masz internet? masz router ?
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Witam

Internet Neostrada za routerem ADSL Edimax.

Jak sprawdzić tego Bana może już mam :(

Ja się na tym nie znam

Chciałem ewentualnie podpiąć konsole pod mojego windows media center w PC i przez niego mieć net jakoś to ponoć działa ale ja się nie znam, i zaraz wyrzucę przez okno ten sprzęt :(

Same problemy :(


Pozdrawiam Marcin
 

mietu

Użytkownik
Użytkownik
po 1 i najważniejsze mając przerobioną konsolę nie możesz (jest to baaardzo niewskazane) łączyć się z netem bo ręka M$ cię dosięgnie i dostaniesz bana. Jeśli chcesz oglądać filmy musisz mieć nieprzerobioną konsolę- połączyć się z netem i pobrać kodeki.
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Czyli podpięcie na 10 minut pewnie skończyło się banem,

Wyrzucę do śmietnika ten sprzęt :(

Jak sprawdzić czy jest zbanowana ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak bedziesz próbował połączyc sie z live to ci się wyświetli komunikat ze masz bana. ale wtedy juz nie masz dostępu do dysku i wogole....lepiej zadzwon do MS i sie zapytaj do kiedy masz gwarke i oni ci powiedzą do kiedy lub ze masz bana, ot taki cwany sposób zeby zatrzymac mozliwosc działania dysku na oflagowanej przez MS konsoli :)
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Żeby nie zaczynać nowego wątku

Co trzeba mieć i jak ustawić program aby zrobić kopie zapasową płyty ?
Jaki program ??, jak go szkonfigurować ??

Pozdrawiam Marcin
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie masz jeszcze bana to włóż film z jakimś divixem(odrazu mówie że napisów nie będzie) i gdy nie odtworzy tego to automatycznie ściągną się kodeki. Jak by co robisz to na własną odpowiedzilność bo pewnie wiesz że teraz jesy okres że osro banują jak masz przerobiony sprzęt. Osobiście nie radził bym się podłączać pod xbl ale skoro żona liczy na filmy! Wybór należy do Ciebie.
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Problem polega na tym że jak wkładam płytę i próbuję odpalić divx to wyskakuje mi że mam taki błąd 51-C00DF236 i nie ma możliwości ściągnięcia tylko można wyjść,

Pozdrawiam
P.S. Może ktoś wie jak zrobić kopię płyty ??
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Nie potrafię za nic sprawdzić co jest powodem moich problemów z konsolą.
Mam dwie możliwości, albo dostałem bana, albo to ten drugi problem coś tam z NAT. Powiem tak Wchodzę na profil gracza i łączę się z usługą xbox live.
Po tym fakcie mam możliwość założenia konta, podaje e-mail, hasło, powtórka hasła zapisz hasło mam do wyboru i w tym momencie nie mogę pójść dalej bo pisze ze xbox live jest w tym momencie niedostępny.
Jak próbuję odpalić div-x, to wyskakuje mi w/w błąd i żeby ściągnąć tą poprawkę muszę być zalogowany do xbox live.

Tak wygląda sytuacja w moim przypadku.

Co Wy na to ??

Pozdrawiam
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Zmień ustawienia regionalne konsoli na UK lub USA
 

trike3

Świeżak
Świeżak
Hmmmmm

To w tej sytuacji można mieć nadzieję że konsola jeszcze nie jest zbanowana ?? Jak tak to poczekam na rozwój sytuacji na rynku. Może ktoś sobie poradzi z banowaniem konsoli. Zastanawia mnie jedna rzecz. Mam telewizor z wbudowanym komputerem PC Packard Bell Smart tv 320, działa on na bazie Windows Media Center 2005 wersja Angielska. Co mi da jak go połączę z konsolą, czy coś wtedy można zyskać jeśli chodzi o obsługę Media Center przez Xbox ?? Może da się dogrywać aktualizacje do konsoli. Jak ewentualnie zabezpieczyć się w sieci, aby do Xbox-a nie dochodził sygnał internetowy. Jak połączyć kabel normalnie czy ma być cross.

Pozdrawiam Marcin

Z moich informacji mógłbym przypuszczać że konsola nie została jeszcze zbanowana a problem polega na tym iż opcje regionalne miałem ustawione na polska.
Zastanawiam się jak to jest z tym banem, czy to kwestia nieodwołalna przy konsoli po Flashu, czy jest szansa że za jakiś czas będzie można ściągać aktualizacje bez ryzyka bana?? Pewnie macie juz doświadczenia jak to było w historii :)
 

FireBall

Użytkownik
Użytkownik
gdyby byla zbanowana to by wywalilo komunikat ze konsola zablokowana

u ciebie to nat jest winny, nie wiem niestety jak to naprawic, zamiast wyrzucac to mozesz sprzedac, kupic nowy sprzet, sciagnac kodeki i albo przerobic albo grac na orginalach :p
ps. zeby musiec prosic zone o zgode na kupno czegos, na jednym forum byl taki przypadek ze dziewczyna kolesiowi nie pozwalala kupic xboxa ^^ ubaw po pachy
 

FireBall

Użytkownik
Użytkownik
gdyby byla zbanowana to by wywalilo komunikat ze konsola zablokowana

u ciebie to nat jest winny, nie wiem niestety jak to naprawic, zamiast wyrzucac to mozesz sprzedac, kupic nowy sprzet, sciagnac kodeki i albo przerobic albo grac na orginalach :p
ps. zeby musiec prosic zone o zgode na kupno czegos, na jednym forum byl taki przypadek ze dziewczyna kolesiowi nie pozwalala kupic xboxa ^^ ubaw po pachy
 

Do góry Bottom