1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live - Konto Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radzion18, Luty 25, 2013.

1. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam
    Mam taki mały problemik. Pół godziny temu na stronie xbox.com za pomocą karty kredytowej kupiłem sobie miesięczny abonament gold. Wszystko jest ok na stronie pokazuję, że mam konto gold na email również przyszła informacja z potwierdzeniem. Jedynym problemem jest gdy włączam konsolę to dalej mam konto bezpłatne... O co chodzi proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    poczekasz kilka godzin to profil na konsoli się uaktualni :0 najlepeij golda wprowadzać /kupowac poprzez konsolę przez www (xbox.com) zawsze występują opóźnienia
    btw. temat poruszany n'ty raz...

1 osoba to lubi.
  4. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dzięki poczekam ;)

Wczytywanie...