1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox live-logowanie na stronie internetowej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dumarek, Styczeń 9, 2012.

1. dumarek

dumarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Po zakupieniu konsoli zalogowałem się za free na miesięczny test Golda, zalogowałem się równiez na stronce xbl gdzie od razu wyświetlił się mój nick z konsoli oraz wwszystkie inne dane(gry w jakie gram itp. Po miesiącu konto wygasło, po kolejnym miesiącu na nowo kupiłem golda na 14mc i gry sieciowe śmigają pięknie....ale używając mojego adresu email (który jest również w konsoli w zakładce zarządzanie kontem) loguje się na stronkę internetową xbox live z moim kontem....mail, hasło pasuje.....a na stronie wyświetla całkiem inny tag gracza i pisze ze konto jest nowe świeże puste....jak to mozliwe? jak na nowo połączyć konto z konsoli z tym kontem na internecie tak aby wszystko mi się wyświetlało??a przy okazji nie doprowadzić do straty nicka który posiadam lub do jakiegoś zablokowania Golda przez którego teraz grywam online

2. Lotnik421 Xbox One

3. dumarek

dumarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum