Problem z Xbox live (odłączanie od usługi )

lredex

Świeżak
Świeżak
Mój problem z Xbox -em wygląda następująco:
Gdy zaloguję się do usługi Xbox live wszystko jest porządku. Problem pojawia się gdy chce zagrać w grę wieloosobową. Kiedy konsola szuka dostępnych graczy szuka ich bardzo długo wtedy już wiem że szukanie zakończy się niepowodzeniem po długim czasie wyskakuje komunikat odłączono od usługi Xbox live. Wtedy gdy zaloguje się ponownie i włączę nowe szukanie można liczyć na jakiś sukces i zagrać w grę. Gdy od razu wyjdę do interfejsu konsoli komunikat zalogowano do usługi Xbox live. Problem pojawia się po każdym włączeniu konsoli.
Na początku myślałem że to wina nowego routera (TP- Link TD-W8961ND) używałem połączenia przez wi- fi jednak po podłączeniu kabla jest to samo. Może mam źle skonfigurowany ten router ?? Używam łącza 6Mb Netia. Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problem?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Spróbuj przekierować porty w rutku.
 

lredex

Świeżak
Świeżak
ok ale jak to zrobić ?/ wystarczy przepiąć kabel ??
 

pawlenko

Użytkownik
Użytkownik
ok ale jak to zrobić ?/ wystarczy przepiąć kabel ??
nie musisz grzebac w ruterze
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
sprawdź porty w routerze :) tu masz jak to sprawdzić Jak sprawdzić status portów [ spryciarze.pl ] - YouTube
 

lredex

Świeżak
Świeżak
Test zrobiłem wygląda na to że nie ma zamkniętych portów :

GRC Port Authority Report created on UTC: 2011-08-13 at 09:49:05

Results from scan of ports: 0-1055

3 Ports Open
0 Ports Closed
1053 Ports Stealth
---------------------
1056 Ports Tested

NO PORTS were found to be CLOSED.

Ports found to be OPEN were: 21, 23, 80
 

lredex

Świeżak
Świeżak
Problem rozwiązany :) . W ustawieniach routera trzeba wyłączyć funkcję UPnP (Access Management - UPnP). Temat zamknięty
 

martinuss1977

Świeżak
Świeżak
odlaczono od uslugi xbox live

CzesC!
Jestem tu nowy i mam problem z xbox live a mianowicie gdy gram to mnie wywala oraz gdy odloze pada na kilka minut to wyskakuje mi komunikat odlaczono od uslugi xbox live , podlaczylem druga konsole syna i tam jest wszystko OK nie ma zadnych problemow. Wszystkie porty zostaly odblokowane. Moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym chodzi.
Pozdrawiam!
 

Do góry Bottom