1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live Rewards

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mrozu00, Sierpień 1, 2013.

1. Mrozu00

Mrozu00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mialem konto zalozone na Polske, po mozliwosci migracji przeszedlem na UK zeby moc skorzystac z xbl rewards. Kiedy zatwierdzilem (yes) wyskoczyło :

Unfortunately, you can't join Xbox Live Rewards right now. It's strictly because you need an Xbox Live account to join Xbox Live Rewards. Just follow these simple steps:

Step 1: Connect to your Xbox 360
    Step 2: Join Xbox Live*
    Step 3: Come back and sign up for Xbox Live Rewards

If you have already taken the steps listed, please try again soon.

*After you create an Xbox Live account, it can take up to 96 hours for you to be able to join Xbox Live Rewards. If it has been over 96 hours and you still see this message, please contact Xbox Live Rewards support using one of the methods here.

Co to jest jak temu zaradzic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    tam jest napisane żeby odczekać 96 godzin po stworzeniu konta i dopiero dołączyć do xbox live rewards

4. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja się przeniosłem na USA i miałem to samo. Poszukalem trochę na necie i nie znalazłem nic ciekawego. Zarejestrowałem się z poziomu konsoli i patrzę a od wczoraj jestem w programie. Niestety chwilowo do czasu przewalutowania jest zawieszony.

Wczytywanie...

Poleć forum