1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z xbox live (rozłącza się)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamis199735, Maj 17, 2014.

1. kamis199735

kamis199735 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż przeszukiwałem przeróżne fora w poszukiwaniu rozwiązania interesującego mnie tematu.
    Problem polega na tym, że jak włączę konsolę to ładuję się ona do menu , w którym się profile wybiera ok kilku minut i po wyborze profilu do dashboardu tyle samo czasu się łąduje. Ponadto XBOX Live na pozór działa prawidłowo, ale gdy włączam np. Fifę 14 to momentalnie wyskakuje komunikat "odłączono od usługi xbox live". Co robić ?

PS. korzystam z routera i bawiłem się konfiguracją UPnP i to nic nie daje. Nie wiem czy to ma znaczenie , ale miałem duży remont w domu i się kurzyło wszędzie, toteż przykryłem go koszulką i nie włączałem, tylko wziąłem go na 24 h do kolegi i tam użytkowałem. (spędziła konsola w samochodzie noc)

Wczytywanie...

Poleć forum