1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z xbox live - ufc undisputed 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skalinho, Maj 22, 2013.

1. skalinho

skalinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiatam..z gory powiem ze przczytalem juz chyba wszystko co udalo mi sie odszukac na necie ale dalej mam problem z graniem online..
    gre kupilem w sklepie, zrealizowalem kod, na dysk pobral mi sie plik 'UFC online Pass' , odpalam gierke i w glownym menu gry dalej widnieje kłódka przy opcji xbox live a po nacisnieciu zablokowanej ikonki wyskakuje komunikat 'this gamer profile is unable to play xbox live. please check your familly settings or obtain an xbox live gold membership'
    profil rodzinny włączalem/wyłączalem , odpalałem na nowo konsole..wszystko bez efektu i grac online sie dalej nie da ;| prosze o rady bo sam juz raczej nic nie wymysle

z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak nie znasz angielskiego to wklep to w translatora :) Musisz posiadac GOLDA aby grac multi :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wyraznie jest napisane zeby sprawdzic ustawienia rodzinne lub status konta gold, jezeli masz wykupiony abonament to pewnie chodzi o ograniczenia wiekowe, masz 18 lat i prawdziwa date urodzenia w konsoli?

5. skalinho

skalinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak, wpisywalem swoje prawdziwe dane..mam 24 lata,gra jest oryginalna wiec tu raczej nie chodzi o golda

6. skalinho

skalinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ..nie wiem, sporo czytalem o podobnych problemach odnosnie grania w sieci w ta gre i zazwyczaj ludzie zakladajacy ten temat nie mieli zielonego pojecia ze trzeba wpisac kod z gry, po czym dziekowali forumowicza za wyjasnienie i pisali ze wszystko dziala jak nalezy ... ;| w tym wypadku to troche dziwne..

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem kolego co ty kombinujesz ale bez wykupionego ABONAMENTU GOLD nie zagrasz w zadna gre online i online pass tutaj nie ma nic do rzeczy

8. skalinho

skalinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nic nie kombinuje :D chcialem sie tlko poradzic co zobic :) wczesniej gralem na starych konsolach, nie podpinalem do nich neta wiec nie mam doswiadczenia odnosnie xbox live'a
    dzieki za odpowiedzi i sory za stracony czas :)

Wczytywanie...

Poleć forum