1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RevoCent, Styczeń 7, 2013.

1. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam. Uzyskałem dzisiaj kod trial gold na 48h sposobem, że trzeba zrobić konto na tym japońskim LIVE itd. Wbiłem ten kod z poziomu konsoli z prawidłowego (polskiego) konta i mam problemy:

1. Gdy wchodzę w "Twoje członkostwa" i klikam w "2-dniowe członkostwo Xbox Live Gold" to wyskakuje mi komunikat z błędem o numerze: 8C210003.
    2. Gdy odpalam np. grę Forza Horizon (innych gier jeszcze nie sprawdzałem) to odłącza mnie od Xbox Live i nie łączy ponownie. Z poziomu gry nie ma możliwości zalogowania się z powrotem. Wyskakuje błąd, że nie można połączyć z usługą Xbox Live. Po wyłączeniu gry wszystko wraca do normy (uzyskuje połączenie z Xbox Live).
    3. Gdy np. w grze Forza Motorsport 4 próbuje z kimś zagrać w sieci to nie moge zaprosić do gry. Nadmienię, że przy włączaniu tej gry nie rozłącza mnie od Xbox Live.

Z Xbox Live łączę się poprzez adapter B-Link MP-01. Mój router to Intellinet 523455.

Ktoś wie co jest przyczyną tych problemów? Może w konsoli wystarczy pozmieniać jakieś ustawienia? Konsola z tym adapterem stoi zaraz przy samym routerze także nie ma szans, aby była możliwość zrywania połączenia.

Wczytywanie...

Poleć forum