1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Voyenn, Wrzesień 14, 2013.

1. Voyenn

Voyenn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Zakładam ten temat ponieważ mam pewien problem z XBL i chcę uzyskać odpowiedź/rozwiązanie tego otóż problemu. Przejdźmy do sedna sprawy. Dzisiaj od około godziny 11.00 próbuję z niepowodzeniem zaktualizować formę płatności poprzez stronę xboxa. Wchodzę na stronę loguję się , wszystko wygląda normalnie lecz tu nagle:"O nie... to nie powinno było się zdarzyć. Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie.". Taki oto error nie pozwala mi wykupić subskrypcji Gold. Nie pisał bym tego tematu gdyby nie to że nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu i już po prostu szlak mnie trafia że nadal nie mogę zagrać sobie w BF3 z moim kolegą. Dodam jeszcze że sprawdzałem czy mogę kupić Golda przez konsolę lecz niestety tam też nie mogę nic zrobić.

Jeżeli ktokolwiek wie coś na ten temat prosiłbym o odpowiedź poniżej.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam //Voyenn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Voyenn

Voyenn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O nie... to nie powinno było się zdarzyć.
    Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie.
    date: 2013-09-14 16:38:30
    code: 202E3298122241
    s: Z+ScA0KQTYLIMjakAMQ2+Q==
    id: eeb2498a-ad62-45fe-85ca-e131d4c077f2
    req: 118b461f-5b14-400f-bb94-6f51018c74e2

Stan usługi sprawdzałem i niby wszystko sprawne lecz gdy chcę wejść w np. Moje Konto wyświetla się właśnie to.

Wczytywanie...

Poleć forum