1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zukuboss, Październik 8, 2013.

1. zukuboss

zukuboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Opisze mniej więcej mój problem . A więc , puściłem internet z telefonu . Tzn . telefon działa jako router . W domu łącze się z tą siecią zarówno z laptopa jak i z PC . Niestety podczas łączenia się z xbox-em kiedy testuje połączenie to wówczas wykrywa mi sieć łączy się z nią ale z internetem wyskakuje niepowodzenie . Nie wiem czym to jest spowodowane , bardzo bym prosił o pomoc . Telefon o ile to ważne to jest z androidem(galaxy note 2 )
    Kiedy chcę połączyć się z internetem na ekranie startowym to wyskakuje jeszcze taki komunikat : Błąd 8015190E . Jeżeli ktoś by potrafił się tym zająć proszę o kontakt GG :48527492

2. Lotnik421 Xbox One

3. zukuboss

zukuboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę poczytałem i dodam jedną jak mi się wydaje dość istotną informację . Mieszkam aktualnie we włoszech , w polsce miałem internet z upc i normalnie . Może zmiana regionu czy coś ??? POMOCY !!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum