1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez spilner, Wrzesień 24, 2014.

1. spilner

spilner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Jak w temacie mam problem z usługą xbox live.
    Mianowicie: wszystko łączy jak dawniej, natomiast w grze wyskakuje komunikat : Połączenie z usługa Xbox Live zostało utracone. Zaloguj się ponownie.
    Loguję się i dalej to samo, sprawdzam połączenie- wszystko idealnie. Czy ktoś miał podobnie?

edit 1: dodam, że dzieje się tak w nowej fifie, w 14 wszystko jest w porządku.

edit 2: problem rozwiązany! Przyczyną było zbyt mało miejsca na karcie pamięci gdzie był utworzony profil gracza, ponieważ gdy przeniosłem go na pendrive'a wszystko wróciło do normy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam podobny problem z Xbox live. Mianowicie, podczas grania w multi właśnie wyskakuje mi taki komunikat. Ale wywala mnie tylko w niektórych grach np: WOT, Call of Duty: Black Ops II czy Forza Horizon.

4. ElPolako77

ElPolako77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, również mam problem z kontem Live Gold, ale trochę inny. Mianowicie wczoraj podłączyłem X360 pod neta i stworzyłem konto, podałem konto na example.com a potem przy włączaniu Fifki 15 musiałem podać innego maila i podałem na live.com z konta z HTC WP8S by móc zalogować się na jakąś stronę Origin. Po wykonaniu tych czynności nie mogę rozegrać meczu online bo wyskakuje mi że twój profil gracza nie posiada wystarczających uprawnień... Co jest nie tak? Przecież dostaje się konto Gold na 1miesiąc za free tak? Tylko że wyczytałem gdzieś że trzeba podać nr. karty, a ja tego nie robiłem. Więc czy podanie karty jest warunkiem koniecznym by móc uzyskać to darmowe konto gold na 1 miesiąc? Czy jak w tej sytuacji zakupię golda w sklepie czy tam na necie te kody to będę mógł spokojnie grać online czy jest dalej jakieś ryzyko że mój profil nie będzie miał uprawnień?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Darmowy=podanie karty. Kod zakupiony bedzie działał bez podania

6. ElPolako77

ElPolako77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak mogę sprawdzić status konta na xbox.com.pl? zalogowałem się ale nie mogę tego nigdzie znaleźć

7. Goracykubek

Goracykubek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moje konto pod zakładką pomoc techniczna bynajmniej u mnie to działa:D a ja z innej beczki mam taki problem:

Stan usługi Xbox Live
    Usługi

Relacje społeczne i gryOgraniczona

Dotyczy platform:

Xbox 360
    Dotyczy usług:
    Dołączanie innych posiadaczy kont Xbox Live do gier w trybie online
    2014-10-03 22:04:21 CET:

Zakupy i używanie zawartości sprawne

Podstawowe usługi Xbox Live sprawne

Telewizja, muzyka i wideo sprawne

Witryna sieci Web sprawne

Aplikacje

OneDrive : Xbox 360 Ograniczona

i cała reszta sprawne czy ktoś wie co się zrypało? byłbym wdzięczny za pomoc bo grac online nie mogę a Gold aktywny do 17.11.2014. Stało sie tak po ostatniej aktualizacji Xboxa360 początkowo czasami mnie wywalało a teraz już w ogóle grać nie idzie:( mam modem-router Cisco EPC3928 z Vectry 30Mbs prędkość.

8. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po prostu awaria/modernizacja po stronie M$

9. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy to awaria, bo u mnie trawa to już ponad tydzień.

10. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W pomocy technicznej masz alert usługi podany

Wczytywanie...

Poleć forum