1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox live.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomciodmS, Maj 9, 2016.

1. TomciodmS

TomciodmS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż mam pewien problem. Mianowicie, dzisiaj wybrałem się do kolportera, w celu zakupu konta Xbox live na 3 miesiące. Zabrałem z pułki kupon z Xbox live Gold na 3 miesiące i poszedłem do kasy, gdzie pan powiedział mi, że nie ma Xbox live za 60 zł, jak pisało na kuponie, tylko za 50 zł. Pomyślałem, że jest to może jakaś promocja. Po pewnej chwili sprzedawca wydrukował kwitek, z którym wybrałem się do domu. Po wejściu na stronę sedoc.pl uaktywniłem kod i wpisałem go w konsoli i tutaj pojawił się problem. Pojawiła się mi informacja, że na moje konto zostało dodane 50 zł. Zrozumiałem, ze kod nie uaktywnił mi usługi Gold, tylko doładował mi 50 zł. Po chwili namysłu pomyślałem, że za te pieniądze mogę zakupić przynajmniej premium na 1 miesiąc, które kosztuje 29 zł, lecz gdy chciałem za to zapłacić pojawił się komunikat, aby podać kartę kredytową i nigdzie nie mogę znaleźć płatności z konta Xbox.
    I właśnie tu pojawia się moje pytanie, czy jest sposób, aby za te doładowane pieniądze zakupić Xbox Live na przynajmniej miesiąc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kupiłeś nie to co trzeba, sprzedawca jak widać nie obeznany w ogóle w temacie. Ty wziąłeś to co trzeba, ale sprzedawca nie ogarnął tematu...Za zdrapki nie da się kupić golda na konto. Czemu na allegro nie kupiłeś kodu? Zapłaciłbyś chyba nawet tyle samo.

Ostatnia edycja: Maj 9, 2016
    TomciodmS lubi to.
  4. TomciodmS

TomciodmS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam nwm, byłem raz w kolporterze i zobaczyłem Xbox live na 3 miesiące, więc postanowiłem, że następnym razem zakupie premium na miejscu, jak widać nie wyszło to na dobre :)

Wczytywanie...

Poleć forum