1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Rafał Leszek, Październik 2, 2016.

1. Rafał Leszek

Rafał Leszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, używam Xbox 360 i zauważyłem pewien problem. Mianowicie gdy jestem zalogowany na Xbox Live, to co ok. 1 godzinę ,,wywala'' mnie z usługi. Nie z profilu, tylko z usługi Xbox Live. Patrzyłem już w ustawieniach ,czasomierzu rodzinnym ,lecz nic tam nie było. Sprawdziłem też czy na innych profilach występował ten problem, i dalej występował. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kempek71

kempek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Także mam powiązane dwie konsole 360 z one.Od 2 dni mam ten sam problem, a mianowicie na 360 w ogóle nie wchodzi mi gold, tak jakbym wcale go nie kupował.Jest to dziwne bo przez ostatni rok wszystko normalnie chodziło na obydwóch konsolach teraz gold działa tylko na jednej.

Wczytywanie...

Poleć forum