1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzesny, Styczeń 12, 2010.

1. Krzesny

Krzesny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    Witam, problem wygląda następująco. Robię nowe konto na xbox live aby dostać mieche darmowego grania na live :) Wszystko ładnie podaje e-mail, hasło daje dalej i... Wyskakuje komunikat "Logowanie do usługi Xbox LIVE jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później." Odczekałem 1h nadal nic wiem nie wiem co mam robić... Jeśli ktoś wie co jest grane proszę o pomoc. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zmień kraj na UK lub USA bo w Polsce LIVE nie jest dostępny . A poza tym używaj opcji "szukaj" bo to już było !!!

4. Krzesny

Krzesny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    a jak mam to zrobić??

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia: