1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez starcu, Lipiec 9, 2010.

1. starcu

starcu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SKC
    Witam. Postanowiłem podłączyć mojego xboxa do liva'a zakupiłem w tym celu kabel skrosowany i kartę sieciową Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC. Niestety po podłączeniu do konsoli, udostępnieniu internetu połączeniu z xboxem nic się nie dzieje. Próbowałem wprowadzić dane z ipconfig /all, albo z różnych poradników w internecie i też nic, w xboxie wybieram ustawienia ręczne, potem automatyczne to też nic nie daje. Raz gdy wziąłem konfigurację automatyczną router przesłał mi do xboxa dane takie jak ip, dns itp. Ale o połączeniu nie ma mowy. Wpisywałem też adres MAC, ale to także nic nie daje. Powiedzcie mi jak długo robi się połączenie mostkowe bo jak to robiłem to po 15 minutach ciągle pisało, że się tworzy. Podłączałem xboxa także kablem prostym prosto do routera (Asmax 1004g), ale wtedy w ogóle nic się nie działo ponieważ mam internet netii i router od nich, który ma swój firmware i nie wiem jak go skonfigurować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pit2

Pit2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam nie wiem gdzie by o to zapytać więc wybrałem ten temat mam pytanie od sprzedawcy w sklepie dowiedziałem się czy jest to prawda ze przy zflashowanym napędzie Hitachi jest 100% gwarancja bana na hdd w xbox live?

4. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Ale mam pytanie...czy zmieniłeś region w konsoli ? Niestety nie ma polskiego XBL i tez miałem taki problem ,że przy tworzeniu konta w ogóle nie chciało mi się połączyć.
    Spróbuj tak ... Zmień region np na wielka brytania i spróbuj utworzyć konto...
    Jeżeli to nie zadziała to skonfiguruj swój router tak aby połączenie było rozsyłane do każdego podłączonego urządzenia może to wtedy pomoże ;) (ale na pewno zmień region bo bez tego nigdzie nie zajedziesz)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    co ma piernik do wiatraka on polaczyc sie nie moza a nie zalozyc konta.
    wszystko pokolei.

co do problemu to na bank zrobiles cos zle zrob jeszcze raz od nowa uwaznie

6. Pit2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie zadane wyżej ?:p

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zależy jaką masz wersję ixtreme...

8. Pit2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osoba która robiła mi tą konsole 3 dni temu mówiła że do mojego napędu tz Hitachi da się wgrać tylko 1.51 lub coś takiego wiec? :p

9. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Emm zły dział powinno być sieć (XBL)

Wczytywanie...

Poleć forum