1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox-live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cornek, Wrzesień 25, 2010.

1. Cornek

Cornek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio zakupiłem xbox'a 360 Slim wszystko pięknie chodzi,oprócz jednej rzeczy xbox live.Mam zrobione swój profil klikam że chce dołączyć do usługi xbox-live,podaje dane wszystko pięknie dostaje golda na miesiąc free.Gdy jest wybieranie gamer-tagu podaje np. Cornek. i klikam Wyślij dane do usługi xbox-live tworzy się konto za chwile stop i wyskakuje błąd : "Wybrana czynność nie może być w tej chwili wykonana.Spróbuj ponownie,Aby uzyskać więcej informacji,przejdź do strony www.xbox.com/support.Przy okazji powiem że Region jest Stany Zjednoczone próbowałem także na Wielka Brytania i nic,ciągle ten sam błąd mam nadzieję że pomożecie.Pozdrawiam

ps: ok,problem rozwiązany musiałem region zmienić zanim zarejestrowałem się a ja to zrobiłem na odwrót.

Wczytywanie...

Poleć forum