Problem z Xbox Live

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
siema, mam problem...
dzisiaj chciałem podłączyć neta do xboxa 360 aby aktywować darmowe xbox live na 1 miesiąc, więc wpiąłem kabel ethernet do mojego x-klocka i do liveboca, czyli routera i wszystko było ok, sprawdzanie czy xbox 360 jest podłączone udało się, a potem wyskoczył mi komunikat, że potrzebna jest aktualizacje, więc poczekałem 15 minut, aż się zaktualizuje, aż nagle potem widzę, że motyw graficzny całkowicie mi sie zmienił, nie ma mojego avatara i nie moge zmienic jego wyglądu, jest tylko jeden motyw graficzny "Xbox 360"... jak wrócić z powrotem do starych ustawień??
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Jak się wylogujesz to powinno wrócić do poprzedniego motywu. Ja tak mam z motywem (jakimś samolotowym) Jak mam podłączony do Live to motyw jest, jak nie to wraca do poprzedniego stanu.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
a jak się odłączyć od live? tzn. podłączyłem xboxa kablem ethernet i jak sie zaktualizowało to odłączyłem kabel i to juz wystarczy by sie odłączył?
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Jak odłączysz kabel to się rozłączysz z usługą Live.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zmienil Ci sie styl i tego juz nie zmienisz. Masz dasha ktory obsluguje kinecta i jest to najwowszy dashboard.
Nie zrobisz downgradu dasha.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
no ok, ale ja już odłączyłem kabel a zupełnie inny wygląd został, to nie chodzi tylko o motyw tylko o całkowitą zmiene wyglądu; jak chce zmienić mój avatar to mi pisze, że muszę pobrać aktualizację!! o co moze chodzić? jak to zmienić, aby powróciło do starego wyglądu?
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
No to chyba zaktualizowało ci Xboxa do najnowszego dasha jak pisał Touch!, niestety nie da się zrobić downgrade z któregokolwiek dasha.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
no ok, ale jak np. teraz zrobić bym miał dotychczasowe motywy i mógł edytować avatara, bo jak chce to mi wyskakuje komunikat, że musze pobrać aktualizacje
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
mógłby ktoś mi odpowiedzieć??? Pilne
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
No to pobierz tą aktualizacje. To nie takie trudne.
 

SAYKON

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, dasha juz nie usuniesz, chyba ze oddasz do serwisu i powiesz im o co Ci chodzi. A co do tej aktualizacji, to zwyczajnie ja pobierz skoro tego wymaga klocek.
 

Do góry Bottom