1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBOX LIVE

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sdawid1q, Marzec 17, 2009.

1. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    Mianowicie robie test sieci, klikam stan i jest błąd :
    W:0000-000B
    X :0420-F001
    Y :2028-4840
    Z :0000-0000
    ID:FFFF-FFFF

Zrobiło mi aktualizację, przed pierwszym polaczeniem, potem tylko ten błąd ale mam wszystkie aktualizacje, teraz jak wchodze Dołącz do XBOX LIVE mi adres email i haslo wpisalem email haslo, potwierdzilem haslo daje DALEJ nastepne okno imie nazwisko nr telefonu i cos tam wpisuje swoj nr komorkowy 9 cyfrowy i pisze mi ze zly;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    nr telefonu ma być napisany z zerem na początku czyli 0509123456 a nie 509123456

4. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    niekoniecznie, ja wpisałem swoj prawdziwy numer (a mam w playu) i zadzialalo. to tez zalezy od sieci telefonicznej, jak nie zadziała z zerem napisz numerek z +48 na początku

5. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeżeli dobrze pamiętam jesteś za NATem, jak masz możliwość przekieruj porty
    TCP 80
    UDP 88
    UDP 3074
    TCP 3074
    UDP 53
    TCP 53

6. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    a da sie usunac wszystkie zapisane dane tak zebym mogl od nowa konto xbox live utworzyc
    bo usunelem wszystkie profile, jednak kosnola nadal pamietala jakiego maila uzylem ostatnim razem;/ no nic jutro sproboje , moze pomoze

EDIT: Problem rozwiazany temat do zamkniecia, nawet 2 gi raz udalo mi sie uzyc triala na miesiac .

Wczytywanie...

Poleć forum