1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Malinpl, Styczeń 10, 2012.

1. Malinpl

Malinpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam proszę o pomoc. Od kilku dni wywala mnie co minutę z xbox live. Wcześniej grałem przez prawie miesiąc i było ok. Fakt że występował mi problem w teście połączenia NAT więc otworzyłem porty TCP 80, UDP 88, UDP 3074, TCP 3074, UDP 53, TCP 53 . Problem z NAT zniknął i w teście połączenia mam wszystko ok ale dalej mnie wywala po minucie. Na serwerze administratora mojej sieci xbox jest ciągle połączony z netem. Wygląda to tak jakby tylko wylogowywało mnie z usługi xbox live. Wybieram połącz z usługą Xbox Live i łączy się bez problemu ale po minucie znowu to samo. Proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Łączysz się po kablu, wifi ?
    Podczas grania internet nie jest obciążony przez inne urządzenia np siec p2p ?

4. ZAJAWKOWICZ

ZAJAWKOWICZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    jabym dzwonił do operatora , może masz prace na lini albo coś ja tak kiedyś miałem

5. Malinpl

Malinpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    spoko dzięki za pomoc rozwiązałem problem. Wpisałem w xboxie adres IP ręcznie. Pomimo, że mam stały adres IP to jednak konsoli się coś nie podobało i musiałem mieć wpisany ręcznie.

Wczytywanie...

Poleć forum